В українському інтернет-просторі – повна база даних про юристів

jhrngc8xoub0az3evm2p5if4w1qsyd7lk69tВ мережі у вільному доступі функціонує спеціалізована безкоштовна платформа з контактами провідних українських юристів. Сервіс був створений активістами громадського сектору. Загалом варто визнати, що події на Майдані 2014 року зробили певне перезавантаження нашого суспільства. Громадські активісти створюють на безоплатній основі якісні проекти, що доступні і корисні пересічному громадянинові в будь-якому куточку України. Онлайн-платформа юридичного спрямування «Протокол» не є цьому виключенням.

Слідкуйте за новинами «Протоколу»

Веб-портал допомагає не лише знайти необхідного фахівця для вирішення конкретного питання у Києві. Наприклад, якщо вас цікавить перебіг процедури прийняття спадщини чи нюанси з поділом спільного майна у процесі розлучення, достатньо перейти за лінком http://protokol.com.ua/ru/yuridicheskie_konsultatsii_po_otraslyam_i_osnovnim_institutam_prava/ і знайти потрібного правозахисника.

На інших сторінках розділів сайту присутня не менш корисна інформація:

  • тематичний контент щодо новацій в українському законодавстві;
  • фахові коментарі щодо найбільш поширених запитань;
  • особливості конкретних судових проваджень та прецедентів.

Тільки вузькопрофільний фахівець

Насправді юриспруденція є значним пластом, який розподіляється на різні галузі права. Як правило, фахівець тримає руку на пульсі лише у своїй спеціалізації.

Форма пошуку на сторінці http://protokol.com.ua/ru/yuridicheskie_konsultatsii_po_otraslyam_i_osnovnim_institutam_prava/ спеціально розрахована на те, щоб користувачі могли одразу могли задавати параметри запиту. Це пришвидшує процес пошуку конкретного фахівця – система видає актуальні результати і для конкретного регіону.

Цінуйте свій особистий час та нерви

Незалежна онлайн-платформа була створена для того, аби звичайні люди могли швидко знаходити контакт з правозахисниками. Особливо цього потребують громадські активісти та представники ЗМІ, які порушують, як правило, «незручні» питання для можновладців.

Якщо ви втрапили у правову халепу і вам, як кажуть мовою сленгу, «шиють справу», обов’язково введіть у пошуковій стрічці браузеру http://protokol.com.ua/ru/yuridicheskie_konsultatsii_po_otraslyam_i_osnovnim_institutam_prava/. Кілька десятків столичних адвокатів з радістю відгукнуться вам допомогти!

Переглядаючи анкети правозахисників, зверніть увагу на проходження судової практики та кількість виграних справ, коментарі клієнтів платформи.Інтернет портал «Протокол» — краща площадка для пошуку юристів в Україні.

Введите свой e-mail адрес:


Яндекс.Метрика