Дерев’яні будинки під ключ — які будівельні технології використовує компанія «Сучасні Дерев’яні Будинки»

852dcf10d2422e9cdabd9e1ffa170845

Багато людей мріють стати власниками власних будинків. І часто, як основний будівельний матеріал, перевага віддається масиву. У цьому немає нічого дивного, тому що це натуральний матеріал з екологічно безпечним складом.

У дерев’яних будинків багато позитивних характеристик. Це природна вентиляція, утримування температур усередині приміщень, міцність та довговічність, простота у питаннях експлуатації. Звичайно, ви завжди можете купити вже готовий будинок.

Але, задля справедливості, варто відзначити той факт, що проект, створений з нуля і спеціально під ваші вимоги і запити — це набагато краще, комфортабельніше. Дерев’яні будинки під ключ – це спеціалізація компанії «Сучасні Дерев’яні Будинки».

Ось уже багато років ми успішно працюємо у представленому сегменті та пропонуємо своїм клієнтам найкращі проекти – сучасні ергономічні, красиві та практичні. Кожен, хто звернувся до нас, залишився задоволеним результатами співпраці на сто відсотків!

Щоб дізнатися більше про нашу діяльність та ознайомитись із проектами, створеними раніше, рекомендуємо звернутися до сторінок офіційного сайту: sddu.com.ua/uk. Тут ви можете знайти фото проектів, опис використовуваних технологій, принцип підбору будівельного матеріалу тощо.

дерев'яні будинки під ключ від sddu.com.ua

Дерев’яні будинки під ключ – будівельні технології, які використовує компанія «Сучасні Дерев’яні Будинки»

  • канадська технологія

  • фахверк

  • хуф хаус,

  • із клеєного, профільованого, дикого зрубу

  • купольні

Ми використовуємо найкращі будівельні технології, які дозволяють створити об’єкти різних масштабів, стилістичних рішень та функціональних особливостей. Наприклад, якщо ви є шанувальником класичних рішень щодо дерев’яних будинків, ми будемо раді запропонувати проект з оциліндрованої колоди або зрубу.

Для поціновувачів оригінальних рішень відмінно підійде будинок у стилі Хуф хаус, тому що тут чудово поєднується скло та масив. У таких будинках багато світла, вони здаються більшими, ніж вони є насправді (за рахунок скляних поверхонь).

Вам подобається стилістика європейських будинків? Тоді проект у стилі фахверк – це саме те, що потрібно! Такі об’єкти створюються на основі оригінального рішення, де каркас формує фасад будинку. Це типова стилістика середньої частини Європи, де практично всі будинки виглядають так само.

Компанія «Сучасні Дерев’яні Будинки» ніколи не підведе та не розчарує свого клієнта! Ми раді запропонувати вам найкращі рішення, доступні ціни та уважне сервісне обслуговування.

Введите свой e-mail адрес:


Яндекс.Метрика