Нарощування вій

narow4yvannya-vijНарощування вій корінням сягає в артистичне минуле. У 1927 році на зйомках фільму «Чикаго» необхідно було створити приголомшливу зовнішність для головної героїні, яку грала Філліс Хейлі. Візажистом на зйомках працював Макс Фактор, він і запропонував попрацювати з поглядом, приєднавши до власних вій актриси бахрому, прикріплену до ниточки. Фільм справив незабутнє враження на глядачів, люди потім ще довго обговорювали зовнішній вигляд кінодіви. Але такий винахід створювало безліч незручностей в реальному житті.

Японці — прихильники натуральної краси, спочатку розробили пучкове, а потім — нарощування для кожної вії окремо. Вії виглядали більш натурально і трималися довше. Сьогодні ці методи є єдино затребуваними і пропонованими сучасним модницям.

Коротко про технології

Жінки — істоти багатогранні. Якщо вже їм хочеться бути красивими, то це — не тільки манікюр і педикюр, а й догляд за шкірою обличчя і тіла, підходяща зачіска і красиво накладена декоративна косметика. Нарощування вій стало тим методом, який прикрашає головну перевагу жінки — очі.

Пучкове нарощування

Процедура триває до півтори години. Готові пучки вій в кількості 3-5 штук приклеюються до натуральних. Довжина матеріалу вибирається відповідно до наявних вій, але трохи більші. Кольорове розмаїття дозволяє отримати як натуральний відтінок, так і будь-який інший, що імітує кольорову туш.

Очищені знежирюючим засобом вії готові до нарощування. Спочатку на повіки клеять захищаючу очі смужку, потім вибирають пучки, зроблені з шерстинок норки, соболя (для більш натуральний вигляд) або менш дорогих матеріалів. Залежно від бажаного вигляду, на одну повіку розміщують від 5 до 12 пучків. Фіксуючий гель пропонується в 2-х варіантах: прозорий (маскує точки з’єднання свої і приклеєних вій) і чорний (виконує функцію незмивною підводки).

Поштучне нарощування

Бажаючим виконати поштучне наклеювання доведеться відвести на це 2,5-3 години. Майстер використовує в роботі вироби різної довжини, щоб зберегти картину природного зростання. В ході процедури використовуються 2 пінцета: одним фахівець розсовує натуральні вії, а другим утримує штучну вію для приклеювання. Нарощування виконується від зовнішнього краю ока до внутрішнього.

Вигоди для клієнтів

1. Можна на час забути про туші, спростивши ранковий макіяж і його вечірнє видалення.

2. Природний вигляд вій, який змінює в кращу сторону форму очей і сам погляд.

3. Відсутність занепокоєння при купанні в басейні чи випадково потрапити під дощ.

Важливі моменти

* Нарощування не можна робити тим, у кого часто запалюються повіка, є захворювання, що стусується повік і вії, а також людям, що носять контактні лінзи.

* Жирні креми по догляду за повіками здатні викликати відшарування штучних вій.

* Корекцію проводять через 2,5-3 тижні після первинного приклеювання: у клієнта вдома, у фахівця або в салоні. Після закінчення 6-ти місяців нарощені вії потрібно зняти, щоб дати очам відпочити. Робити це повинен той майстер, який працював з клієнткою спочатку. Самостійне зняття буде те саме що висмикування.

* Власні вії після зняття штучних слід регулярно змащувати касторовою олією для відновлення водного балансу і живлення

Джерело для статтї: «Пилочка«

Введите свой e-mail адрес:


Яндекс.Метрика