Вивчення з алгебри та геометрії у 8 класі

i

Підручники за новою програмою.

Алгебра та геометрія 8 класу являються тими предметами, які із впевненістю можна віднести до обов’язкових дисциплін, які будуть супроводжувати школяра на протязі усього шкільного життя. У восьмому класі це особливо актуально, тому що в цей період вже предмети досить складні, можна вже дізнатися, по якому профілю піде учень по математичному чи гуманітарному. Але так чи інакше, учень повинен вивчати математичні предмети, хоча б для загального розвитку.

фото підручників з алгебри та геометріх 8 класу за новою програмою

Комусь ця дисципліна дається важче, комусь легше, але якщо віднестися до вивчення з відповідальністю та регулярно ходити на уроки, слухати учителя та займатися вдома, можна непогано знати математику, хоча б для того, щоб успішно здати потім іспити.

Але дуже важливо не забувати про такий аспект, як наявність підручників, тому що тільки якісний навчальний матеріал дозволить виконувати вправи, знати формули, вирішувати рівняння та інше з максимальним результатом.

На перше місце тут відходять підручники, особливо беручи до уваги те, що зараз вийшла нова програма освіти, до якої потрібно пристосовуватися. Проте це не так складно, якщо користуватися підручниками з оптового Інтернет – магазину Петрівка – Онлайн. Давайте більш детально розглянемо деякі з них, яка там є теорія для вивчення алгебри та геометрії.

Підручник з геометрії з поглибленою програмою. Автор Тадеєв В.О. Видавництво «Богдан».

Актуальна програма розроблена таким чином, щоб кожний хто навчається у восьмому класі, мав змогу не тільки навчатися геометрії, а й робити це у поглибленому режимі. Видавництво «Богдан» потурбувалося про наявність такого підручника у кожного бажаючого, коли той навчається у восьмому класі. Різноманітні задачі, приклади, формули та рівняння досить складного масштабу допоможе учневі відповідально віднестися до кожного питання, поставленого на уроці перед школярем.

Алгебра 8 клас Мерзляк за новою програмою.

Алгебра чимось схожа з геометрією, проте це зовсім інший предмет. Тому цей підручник розроблений для українських шкіл, підходить для відповідальних учнів восьмих класів, або для тих, кому важко дається математичний предмет. Оскільки цей підручник розроблений за новою програмою, там можна буде знайти тільки найактуальніші задачі та рівняння, формули та приклади. До того ж, книга оснащена сучасним дизайном, вона яскрава та гарна, тому займатися по ній буде дуже цікаво не тільки учням, але і учителям які бажають побудувати власну програму для навчання учнів.

Підручник з алгебри. Нова програма. Автори: Прокопенко Н.С., Захарійченко Ю.О. Видавництво «Ранок».

Книга навчального характеру у м’якій обкладинці стане надійним помічником для тих, хто вивчає математичний предмет на протязі навчального року. Навчатися за таким підручником цікаво, крім того, дозволяє перевірити відповідальність школяра, наскільки він цікавиться алгеброю.

У цьому підручнику ви знайдете необхідні правила алгебри, рівняння, формули, задачі та все інше, що необхідно знати для того, щоб проходити урок за уроком, та отримувати нові знання, що необхідні у середній школі та дозволить перейти до старшої.

Зміст підручника дозволить вивчити теми: раціональні вирази та дроби, додавання та віднімання дробів, множення та ділення раціональних дробів. Крім того, підручник містить постійні самостійні роботи та домашні завдання.

Підручник Алгебра 8 клас Автори: Бевз Г.П., Бевз В.Г. Видавництво «Освіта».

Сучасний підручник для того, щоб кожний урок з алгебри приносив результати, нові знання з математичної дисципліни. Книга для навчального матеріалу цікава та повчальна, буде дуже корисна як вчителям, так і учням восьмих класів. У змісті можна знайти різноманітні завдання, рівняння, задачі, приклади, самостійні та домашні роботи, які учень зможе виконувати не тільки в межах школи.

Підручник з геометрії за восьмий клас. Нова програма. Автори: Бурда М.І., Тарасенкова Н.А. Видавництво «Оріон».

Навчальний матеріал про який йдеться, пропонує учителям, школярам восьмих класів та їх батькам, новий, цікавий та актуальний для нашого часу підхід для вивчення геометрії. Оскільки цей предмет сам по собі досить складний, необхідно мати в наявності той матеріал, який в доступній формі пояснить, наскільки дана дисципліна важлива. Алгебра та геометрія стає більш доступною, коли поряд необхідні підручники, які можна придбати по доступним цінам.

Підручник з геометрії за восьмий клас. Нова програма. Автор: Істер О.В. Видавництво «Генеза».

Допоможе даний матеріал вивчати математичну дисципліну в доступному та простому темпі. Для тих, хто, можливо, не дуже схильний до подібних предметів, буде дуже зручно користуватися таким підручником. Теорія, яку можна перетворювати в практику, вирішувати задачі, приклади, розписувати формули та дроби. Рік видання цього підручника 2016, тому можете бути певні, що користуєтеся тільки самими останніми матеріалами для вивчення алгебри, для вдосконалення попередніх знань та отримання нових у восьмому класі середньої школи.

Алгебра для восьмих класів. Нова програма. Автори: Тарасенкова Н.А., Богатирьова І.М. Видавництво «Оріон».

Яскравий та змістовний підручник стане справжнім другом та помічником для кожного, хто буде ним користуватися. У твердій обкладинці, матеріал буде зручним для користування не тільки в школі, але і в домашніх умовах . Там знайдуться різноманітні вправи, приклади, задачі, яким відрізняється такий предмет, як алгебра. З підручником навчатися буде цікавіше та доступніше.

Користуйтеся матеріалами для того, щоб підтягнути або вдосконалити знання, яких вимагає освіта у сучасній школі та отримуйте радість від отриманих результатів. Пам’ятайте, що тільки ви самі можете забезпечити знання, для цього потрібно мати бажання та почуття старанності та наполегливості.

Введите свой e-mail адрес:


Яндекс.Метрика